Förtroendevald   Alexander Steinvall (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   alexandersteinvall@hotmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelse Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Kommunstyrelse Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ersättare 2014-04-01 -- 2014-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd Ersättare 2012-03-26 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04