Förtroendevald   Rosie Folkesson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   rosie.folkesson@hultsfred.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse 2:e v ordf 2015-05-01 -- 2019-04-01
Kommuninvest ekonomisk förening, ombud Observatör 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelse 2:e v ordf 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott 2:e v ordf 2015-01-01 -- 2018-12-31
Krisledningsnämnd 2:e v ordf 2015-01-01 -- 2018-12-31
Oppositionsråd oppositionsråd 2015-01-01 -- 2018-12-31
Pensionärsråd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Tillväxt- och näringslivsråd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Trafiknämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Östra Smålands Kommunalteknikförbund Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2013-03-13 -- 2014-12-31
Socialnämnd Ledamot 2013-02-25 -- 2014-12-31
Kommunstyrelse Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Pensionärsråd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2021-10-16 23:00:43