Förtroendevald   Ulf Larsson (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress   HULTSFRED
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   u-larsson@live.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ledamot 2019-04-01 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ledamot 2019-01-01 --
Valberedning Ersättare 2018-11-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ledamot 2014-04-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 2012-06-25 -- 2014-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd 1:e v ordf 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2019-12-06 23:00:54