Förtroendevald   Fredrick Andersson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2017-03-20 -- 2018-10-14
Valberedning Ersättare 2013-06-17 -- 2014-10-31
 
Uppdaterad 2019-08-17 23:00:36