Förtroendevald   Antje Rohde (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   antje.rohde@centerpartiet.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2015-09-28 -- 2018-10-14
Socialnämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2015-09-28
 
Uppdaterad 2019-12-06 23:00:54