Förtroendevald   Rickard Wästerlund (v) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2019-01-01 -- 2021-05-09
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 -- 2021-05-10
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2021-05-31
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2015-12-14 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-14
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04