Förtroendevald   Tommy Rälg (s) <<
Adress   Föreningsgatan 5 Bild saknas
Co Adress  
Postadress   577 35 HULTSFRED
Telefon bostad   0495-120 70
Telefon arbete   010-470 86 64
Telefon mobil   070-516 13 72
Fax  
E-post   tommy.ralg@telia.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ersättare 2019-04-02 --
Kommunstyrelse Ledamot 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ersättare 2015-05-01 -- 2019-04-01
Kommunstyrelse Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Valberedning Ersättare 2014-11-01 -- 2018-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kalmar Läns Trafik Observatör 2011-01-01 -- 2011-12-31
Kommunstyrelse Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Valberedning Ordförande 2007-01-29 -- 2010-10-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ledamot 2007-01-01 -- 2008-12-15
Kommunstyrelse Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
AB Hultsfreds Bostäder, bolagsstämma Observatör 2003-01-01 -- 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, bolagsstämma Observatör 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
Skolstyrelse Ersättare 1986-01-01 -- 1988-12-31
Skolstyrelse Ersättare 1983-01-01 -- 1985-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1982-11-01 -- 1985-10-31
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04