Förtroendevald   Lena Persson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lena.k.persson@hotmail.com
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2019-02-11 --
Valnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-03-23 23:00:38