Förtroendevald   Gun-Brith Sjögren (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2018-12-17
 
Uppdaterad 2019-07-20 23:00:38