Förtroendevald   Nathalie Gustafsson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   070-311 51 93
Fax  
E-post   nathaliegustafsson07@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-09-28 --
Socialnämnd Ersättare 2020-06-22 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2020-09-28
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04