Förtroendevald   Niklas Gustafsson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ordförande 2021-01-01 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Vice ordförande 2019-12-31 -- 2021-01-01
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ordförande 2019-01-01 -- 2019-12-31
 
Uppdaterad 2021-11-30 23:00:51