Förtroendevald   Johan Svensson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress   JÄRNFORSEN
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelse Ersättare 2020-09-28 --
Trafiknämnd Ordförande 2019-03-25 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ledamot 2019-01-01 -- 2019-02-11
Östra Smålands Kommunalteknikförbund Vice ordförande 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2015-09-28 -- 2018-12-31
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2013-05-31 -- 2014-10-14
Kommunstyrelse Ersättare 2007-01-01 -- 2009-03-30
Miljö- och byggnadsnämnd Ersättare 2007-01-01 -- 2009-03-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2009-03-30
Miljö- och byggnadsnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 1998-11-23
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04