Förtroendevald   Britt Wireland Sorpola (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2018-11-08
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Vice ordförande 2015-04-01 -- 2019-03-31
Socialnämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ersättare 2014-04-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-03-31 -- 2014-10-14
Kommunstyrelse Ersättare 2013-03-31 -- 2014-12-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 2007-01-01 -- 2008-12-15
Miljö- och byggnadsnämnd Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2003-01-01 -- 2003-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2019-12-06 23:00:54