Förtroendevald   Vakant  (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-02-08 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-09-28 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-06-22 --
 
Uppdaterad 2021-12-04 23:00:43