Förtroendevald   Göran Berglund (-) <<
Adress   Björkmossa Bild saknas
Co Adress  
Postadress   570 80 VIRSERUM
Telefon bostad   0495-313 49
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   goranberg88@hotmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-05-25 --
Valberedning Ledamot 2012-04-19 -- 2014-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2011-03-28 -- 2014-10-14
Kristidsnämnd Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Valberedning Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kristidsnämnd Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Valberedning Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Regionförbundet i Kalmar län styrelse Ledamot 1997-05-26 -- 1998-12-31
Nämndemän vid Oskarshamns Tingsrätt Nämndeman 1995-09-01 -- 1998-12-31
Handikapprådet Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelse Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Konsumentutskott Vice ordförande 1995-01-01 -- 1998-12-31
Räddningsregion Norr Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Handikapprådet Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunstyrelse Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Konsumentutskott Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Näringslivsråd Förtroende män 1992-01-01 -- 1994-12-31
Valnämnd Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Byggnadsnämnd Ordförande 1989-01-01 -- 1991-12-31
Byggnadsnämndens arbetsutskott Ordförande 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Konsumentutskott Ledamot 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1988-11-01 -- 1991-10-31
Byggnadsnämnd Ordförande 1986-01-01 -- 1988-12-31
Byggnadsnämndens arbetsutskott Ordförande 1986-01-01 -- 1988-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 1986-01-01 -- 1988-12-31
Konsumentutskott Ledamot 1986-01-01 -- 1988-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1985-11-01 -- 1988-10-31
Valberedning Ersättare 1985-11-01 -- 1988-10-31
Byggnadsnämnd Ordförande 1983-01-01 -- 1985-12-31
Byggnadsnämndens arbetsutskott Ordförande 1983-01-01 -- 1985-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1982-11-01 -- 1985-10-31
Valberedning Ersättare 1982-11-01 -- 1985-10-31
Byggnadsnämnd Ordförande 1980-01-01 -- 1982-12-31
Byggnadsnämndens arbetsutskott Ordförande 1980-01-01 -- 1982-12-31
Byggnadsnämnd Ordförande 1978-12-15 -- 1979-12-31
Byggnadsnämndens arbetsutskott Ordförande 1978-12-15 -- 1979-12-31
 
Uppdaterad 2018-09-19 06:50:59