Förtroendevald   Annica Eek (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress   MÖRLUNDA
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2003-01-17
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, bolagsstämma Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1993-10-04 -- 1994-10-31
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1991-11-01 -- 1993-09-22
Handikapprådet Ersättare 1990-03-22 -- 1991-12-31
Central arbetsmiljökommitte Ledamot 1989-01-01 -- 1991-12-31
Skolstyrelse Ledamot 1989-01-01 -- 1991-12-31
Skolstyrelse arbetsutskott Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
 
Uppdaterad 2019-07-19 23:00:46