Förtroendevald   Monica Bergh (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress   VIRSERUM
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   monica.bergh@kristdemokraterna.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Hultsfreds Kommunala Industri AB, årsstämma Ersättare 2015-05-01 --
Socialnämnd Ledamot 2015-01-01 --
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2015-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 --
 
Uppdaterad 2018-08-15 06:50:41