Förtroendevald   Monica Bergh (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   monica.bergh@kristdemokraterna.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelse Ersättare 2019-12-16 --
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Hultsfreds Kommunala Industri AB, årsstämma Ersättare 2015-05-01 -- 2019-04-30
Socialnämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Socialnämnd Ledamot 2012-05-28 -- 2014-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2012-05-28 -- 2014-12-31
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2011-01-01 -- 2012-05-28
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ledamot 2011-01-01 -- 2012-06-13
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Tillgänglighetsrådet Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2010-02-22 -- 2010-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd Ersättare 2007-01-01 -- 2010-03-29
Miljö- och byggnadsnämnd Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04