Förtroendevald   Sture Bergh (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress   VIRSERUM
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   sture.bergh@kristdemokraterna.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 2019-04-01 --
Valnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Valnämnd Ersättare 2017-12-11 -- 2018-12-31
Nämndemän vid Kalmar Tingsrätt Nämndeman 2016-01-01 --
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, bolagsstämma Observatör 2007-11-26 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2019-12-06 23:00:54