Förtroendevald   Christel Rüdiger Karlsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2015-09-28 --
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2015-01-01 --
 
Uppdaterad 2018-12-16 06:50:49