Förtroendevald   Gilbert Carlsson (s) <<
Adress   Aspedalsgatan 45 Bild saknas
Co Adress  
Postadress   577 33 HULTSFRED
Telefon bostad   0495-415 15
Telefon arbete  
Telefon mobil   070-381 04 93
Fax  
E-post   gillson@live.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Hultsfreds Bostäder, revisor Revisor 2019-04-01 --
Revisorer för kommunens förvaltning Ordförande 2019-01-01 --
Revisorer för Östra Smålands Kommunalteknikförbund Revisor 2019-01-01 --
AB Hultsfreds Bostäder, revisor Revisor 2015-03-31 -- 2019-03-31
Revisorer för kommunens förvaltning Ordförande 2015-01-01 -- 2018-12-31
Revisorer för Östra Smålands Kommunalteknikförbund Revisor 2015-01-01 -- 2018-12-31
AB Hultsfreds Bostäder, revisor Revisor 2011-01-01 -- 2014-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Ordförande 2011-01-01 -- 2014-12-31
Samordningsförbundet i Kalmar län Revisor 2011-01-01 -- 2015-03-31
Östra Smålands Kommunalteknikförbund Revisor 2011-01-01 -- 2014-12-31
AB Hultsfreds Bostäder, revisor Revisorsersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Vice ordförande 2007-01-01 -- 2011-01-01
Samordningsförbundet i Kalmar län Revisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Vice ordförande 2003-01-01 -- 2006-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Vice ordförande 1999-01-01 -- 2002-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Vice ordförande 1995-01-01 -- 1998-12-31
Målilla Byggnadsförening upa Revisor 1992-02-20 -- 1992-12-31
Byggnadsföreningen Haga Revisor 1992-01-01 -- 1994-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Ordförande 1992-01-01 -- 1994-12-31
Byggnadsföreningen Haga Revisorsersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1989-01-01 -- 1991-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Ordförande 1989-01-01 -- 1991-12-31
Byggnadsföreningen Haga Revisorsersättare 1986-01-01 -- 1988-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 1986-01-01 -- 1988-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1986-01-01 -- 1988-12-31
Föreningen Träarbetarnas Museum Revisorsersättare 1983-01-01 -- 1985-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1983-01-01 -- 1985-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1980-01-01 -- 1982-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1977-01-01 -- 1979-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1976-01-01 -- 1976-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1975-01-01 -- 1975-12-31
Företagsbyrån, Revisor Revisorsersättare 1974-01-01 -- 1976-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisor 1974-01-01 -- 1974-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisorsersättare 1973-01-01 -- 1973-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisorsersättare 1972-01-01 -- 1972-12-31
Fritidsnämnd Ersättare 1971-01-01 -- 1973-12-31
Revisorer för kommunens förvaltning Revisorsersättare 1971-01-01 -- 1971-12-31
 
Uppdaterad 2020-07-11 23:00:40