Förtroendevald   Reino Thapper (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress   570 84 MÖRLUNDA
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   reino.thapper@live.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
God man till lantmäteriförrättningar God man 2019-01-01 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ledamot 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-11-08 --
Kommunstyrelse Ersättare 2016-06-27 -- 2018-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Konsumentutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2000-12-31
Kultur- och fritidsnämnd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Valberedning Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunstyrelse Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Konsumentutskott Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1992-03-29 -- 1994-10-31
Fritidsnämnd Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Konsumentutskott Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Fritidsnämnd Ledamot 1989-01-01 -- 1991-12-31
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04