Förtroendevald   Lennart Davidsson (kd) <<
Adress   St Sinnerstad Backegården Bild saknas
Co Adress  
Postadress   570 84 MÖRLUNDA
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   070-311 91 86
Fax  
E-post   lennart.davidsson@telia.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Vice ordförande 2021-01-01 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ordförande 2019-12-31 -- 2021-01-01
Hultsfreds Kommunala Industri AB, årsstämma Ersättare 2019-05-01 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Vice ordförande 2019-01-01 -- 2019-12-31
Valberedning Ordförande 2018-11-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Ordförande 2015-01-01 -- 2018-12-31
Valberedning Ledamot 2014-11-01 -- 2018-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Miljö- och byggnadsnämnden Hultsfred- Vimmerby, Hultsfreds del Vice ordförande 2014-04-01 -- 2014-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd Ordförande 2011-01-01 -- 2014-12-31
Tillgänglighetsrådet Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Valberedning Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-31
Kommunstyrelse Ersättare 2009-10-26 -- 2010-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, bolagsstämma Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd 2:e v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Valberedning Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, bolagsstämma Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Miljö- och byggnadsnämnd 2:e v ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Valberedning Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2000-10-27 -- 2002-10-31
Miljö- och byggnadsnämnd Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Byggnadsnämnd Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04