Förtroendevald   Tommy Ejnarsson (v) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   070-650 28 21
Fax  
E-post   ejnarsson.tommy@telia.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelse Ledamot 2019-01-01 --
Valberedning Ledamot 2018-11-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ledamot 2015-04-01 -- 2019-03-31
Kommunstyrelse Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Valberedning Ledamot 2014-11-01 -- 2018-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunstyrelse Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Valberedning Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse 1:e v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelse 1:e v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott 1:e v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Tillväxt- och näringslivsråd Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Valberedning Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelse Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Nämndemän vid Oskarshamns Tingsrätt Nämndeman 2003-01-01 -- 2005-03-21
Näringslivsråd Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Valberedning Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
AB Hultsfreds Bostäder, styrelse Ersättare 2000-06-20 -- 2002-12-31
Hultsfreds Kommunala Industri AB, styrelse Ersättare 2000-06-20 -- 2002-12-31
Kommunstyrelse Ledamot 2000-06-20 -- 2002-12-31
Valberedning Ersättare 2000-06-20 -- 2002-10-31
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 1999-01-01 -- 2000-06-20
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
 
Uppdaterad 2021-11-26 23:01:04