Förtroendevald   Wenche Lindahl (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Byggnadsnämnd Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Valberedning Ersättare 2014-11-01 -- 2018-10-31
Valberedning Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
 
Uppdaterad 2019-07-19 23:00:46